O Nás

Vítejte na stránkách Dialýzy Beroun

Dialýza Beroun je moderní, špičkově vybavené dialyzační středisko. Díky umístění v berounské poliklinice má Dialýza Beroun ideální zázemí k provozu komplexních ambulantních služeb. Berounsko je ideálním místem také pro rekreační dialýzu.

Informační memorandum pro pacienty Dialýzy Beroun, a.s. o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ke stažení ZDE.

Profesionálové

Interiér

Profesionální špičkové vybavení

Příjemné prostředí

Moderní ambulance

Vítejte na stránkách Dialýzy Beroun

Dialýza v Berouně

Kapacita hemodialýzy je 12 lůžek a zahrnuje také nefrologickou ambulanci. Pro dialyzované pacienty je připraveno komfortně vybavené pracoviště, které se i svým vlídným žlutomodrým interiérem snaží nabídnout příjemné prostředí, odlišné od běžné nemocnice. Samo dialyzační středisko je vybaveno nejnovější hemodialyzační technikou od firmy GAMBRO, což také přispěje ke kvalitě péče o pacienty.

Hemodialyzační středisko se nachází v budově polikliniky Medicentrum Beroun s.r.o. a spolupracuje s jejími pracovišti. Pacienti tak mají na jednom místě i potřebná laboratorní vyšetření či vyšetření zobrazovacími technikami. V budově je také dostupný kompletní ambulantní provoz všech lékařských specializací.

Ve společnosti Dialýza a.s. Beroun podporujeme program zdravého životního stylu pacientů i personálu. Jsme připraveni Vám pomoci v prevenci i navrácení zdraví. Přečtěte si více o komplexním systému naší péče Program podpory zdraví.

Profesionálové

Kteří o vás pečují

Vstup do berounské dialýzy

Parkovací místa

Bezbarierový přístup

Bezplatná screeningová akce

pro veřejnost

Odebírejte novinky

Novinky emailem pro vaše zdraví